FSI VUT v Brně

Vzor zadání přijímací zkoušky na FSI VUT v Brně

Na této stránce si můžete vyzkoušet přijímací zkoušky na Fakultu strojního inženýrství VUT v Brně. Jako při opravdové zkoušce vám bude nekompromisně měřen čas a dozvíte se, jak se vaše odpovědi shodují se správným řešením. Při skutečné písemné přijímací zkoušce obdrží uchazeči text s obdobnými, ale samozřejmě jinými, úlohami.

Vlastní zkouška obsahuje test z fyziky a matematiky. Doba na zpracování testu z fyziky je 75 minut, z matematiky 60 minut. Maximální počet bodů, který lze dosáhnout, je 50 (25 z každého předmětu). Pokud získáte alespoň 20 bodů, budete komisí doporučeni k přijetí ke studiu na Fakultě strojního inženýrství VUT v Brně.

Pro správné zobrazení textů musí být dostupný font SYMBOL, jinak může docházet ke zkreslení znaků, které mohou zkreslit i význam textu. Zadání nevyhnutelně obsahuje obrázky, bez nichž některé úlohy ztratí smysl. Pokud netoužíte po stresu způsobeném ubíhajícím časem, můžete si prohlédnout prosté zadání zkoušky z fyziky resp. matematiky. Jinak hodně štěstí a čistou hlavu při zkoušce:

začít zkoušku

Časem bude zřejmě tento letitý test přesunut na můj nový osobní web, prozatím zůstává zde, než na něj zase budu mít chvilku času.

www.seznam.cz msn.atlas.cz www.kampomaturite.cz

Poslední aktualizace: 25.4. 2004
Ing. Jakub Novák, e-mail: jakub.novak@centrum.cz